Hemen Arayın: 0545 579 0707

Logar Açma

Anasayfa / Yazılar / Logar Açma

İnsanların yaşamlarını adeta bir kabusa çeviren logar tıkanması, sıklıkla görülen bir sorundur. Logar tıkanıklığı için bu alanda hizmet sunan profesyonel firmadan hizmet almak gereklidir. Firma, alanında uzman personeliyle ve teknolojik cihazlarıyla logar açma konusunda güvenilir hizmet sunuyor. Firmayı, sektörde öne çıkaran en önemli unsur, logarı kısa sürede açabiliyor olmasıdır.

Logar Neden Tıkanır?

Binalarda çok sayıda kişi yaşar. Sadece bir dairede yaşayanların dikkatli olması yeterli olmaz. Lavabolara, yemek artıklarının dökülmesi, sabun kalıntılarının birikmesi tıkanmaya sebep olabilir.

Ayrıca, tuvaletlere, hijyen ürünlerinin atılması da tuvalet giderlerinde tıkanmaya sebep olur. Tıkanmanın ilk belirtisi, rahatsız edici bir kokudur. Bunun ardından ise, tuvalet veya lavabolarda taşma meydana gelebilir. Taşma, insanları maddi ve manevi açıdan olumsuz etkileyen bir durumdur.

Logar Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Logar tıkanıklığının açılması için başlıca iki yöntem vardır;

  • Kırarak tıkalı noktayı bulmak
  • Cihazlar sayesinde tıkalı noktayı bulmak

Cihaza sahip olmayan firmalar, tıkanıklığın yerini tahmini olarak bulmak için birkaç yeri kırarlar. Bu hem uzun sürer, hem de masraflıdır. Ancak, logar açma makinesiyle bu işlem çok daha kolaylıkla çözülür.

Logar Açma Makinası

Teknolojik imkanlara sahip olan firma, öncelikle, cihazları sayesinde tıkalı noktayı tam olarak tespit ediyor. Bunun sonrasında, yine logar açma makinesi ile kısa sürede ve garantili bir şekilde logarın temizliğini yapıyor.

Makineyle yapılan bu işlemin iki önemli avantajı vardır;

  • Kısa sürede tamamlanır
  • Kırma dökmeye gerek kalmaz

Müşteriler, elbette ki kendilerine ek bir masraf çıkarmayan ve sorunlarını kalıcı olarak çözen makineli yöntemi tercih ediyorlar.

Logar Açma Ücreti

Logar tıkandığında ve lavabolar ile tuvaletler taştığında bina sakinleri için ciddi bir maliyet ortaya çıkar. Bu maliyet göz önüne alındığında, makineyle logar açmanın maliyeti çok daha kabul edilebilir düzeyde kalıyor.

Üstelik, bu hizmet, tekrar tekrar alınması gereken bir hizmet değil. Ustalar, ne yaptıklarını görerek yaptıkları için, sorunu tam olarak, çözüme kavuşturuyorlar. Logarını açtırmak için uzman bir firmaya ihtiyaç duyanlar, firmayı 7/24 arayarak, talep oluşturabiliyorlar. Firma, adrese gelip, sorunu tespit ediyor ve kolaylıkla çözüyor.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone