Hemen Arayın: 0545 579 0707

Tıkanıklık Açma

Anasayfa / Yazılar / Tıkanıklık Açma

Tesisat sorunları ev ya da işyeri gibi her alanda meydana gelebilmekte ve kötü sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Günümüzde tesisat sorunlarınız için son teknolojilere sahip olan cihazlar kullanılıyor ve tıkanıklık sorunlarınız garantili olarak ortadan kalkıyor.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklıkları kuşkusuz en çok can sıkan tesisat sorunları içerisinde yer alıyor. Tıkalı olan tuvaletler dışarıya kötü bir koku yayılmasına neden olurken bir yandan da sağlık için tehdit oluşturur. Tıkanan tuvaletlerinizi kendi bulduğunuz yöntemlerle açmaya çalışmanız durumu daha da zora sokabilir. Burada yapılması gereken en önemli hareket işi uzmanına bırakmak olacaktır. Uzman ekip tıkalı olan bölgeyi kısa sürede tespit ederek tamiratını yapmakta ve sizi bu sorundan kalıcı olarak kurtarmaktadır.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon tıkanıklığı genellikle yanlış kullanım sonucu meydana gelmektedir. Tıkalı olan kanalizasyon gideri birden fazla mekanın zarar görmesine neden olabilir. Kanalizasyon tıkanıklığı tespitinde kameralı robotlar ile kanalizasyon borusunun içi görüntüleniyor ve böylece tıkanıklığın hangi noktada meydana geldiği tespit edilebiliyor.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavabosuna atılan yağ ve yemek atığı gibi maddeler bir süre sonra giderin tıkanmasına neden oluyor. Lavabo tıkanıklığı sorununa hatalı döşenen ve ya eskiyen tesisatlar da sebep olabiliyor. Mutfak gideri tıkanıklıklarını çözmek için günümüzde modern yöntemler kullanılmaktadır. Hiçbir yerin kırılıp dökülmediği tıkanıklık açma işlemlerinde lavabolardaki tıkanıklıklara kısa sürede kalıcı çözümler sunuluyor.

Garantili Tıkanıklık Açma

Önceki yıllarda giderlerdeki tıkanıklığı tespit etmek ve tamir etmek için ilkel yöntemler vardı. Bu ilkel yöntemler fazladan bir iş yükü oluştururken aynı zamanda da her zaman olumlu sonuçlar elde edilemeyebiliyordu. Şimdi artık giderlerdeki tıkanıklığı bulmak günümüz teknolojileri ile çok daha kolaylaşmıştır.

Kameralı robotlar sayesinde giderde bulunan tıkanıklık saniyeler içinde tespit ediliyor. Böylece gereksiz yere kırma işlemi yapılmıyor ve hem zaman hem de maliyet avantajı elde ediliyor. Tıkanıklık tamiri sonrasında uzmanlar tüm kontrolleri yaparak sorunun garantili olarak çözüldüğünden emin oluyorlar. Tıkanıklık açma işlemleri büyük bir titizlikle sürdürülüyor ve tamir işlemleri sırasında tesisata zarar verecek hiçbir uygulama yapılmıyor.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone