Hemen Arayın: 0545 579 0707

Atık su sızıntısı Nasıl Bulunur ?

Anasayfa / Yazılar / Atık su sızıntısı Nasıl Bulunur ?

Atık su sızıntısı hususunda genel olarak ortamımızı etkilediği ve kötü kokuların yarattığı tahribatı sağlığımız yönünde oldukça rahatsızlık vericidir. Atık su sızıntısı boruların çeperlerine dolan yağlanma ve katılaşan atık maddeler boruların etrafında zamanla tortulaşmaya başlar. Atık su sızıntısı gider borularının oluşturduğu tıkanıklık tesisatta büyük hasar alması sonucu boruyu fazladan aşındırarak su sızıntısına neden olmaktadır. Atık su sızıntısı görüntülü ve dinleme nitelikli cihazların bir bütününü oluşturmaktadır. Modern cihazlar sorun oluşturan kaynağın nedeninin tespitinde kullanılmaktadırAtık su sızıntısı bu cihazlar ile eskiye dönük yapılan çalışmalardan daha çabuk bir şekliyle bulunmaktadır. Böylece evlerinizde bu yükün ağırlığından kurtularak inşaat haline dönüşmeden bunu dizayn ettirerek bu sorun çözülecektir.

Su kaçağını bulabilmek için atık su sızıntısı gider borularının zamanla tıkanıklığa sebebiyet vermesi bununda tesisatın tahribatıyla boruların aşınarak su sızıntısını ortaya çıkarır. Atık su giderleri bu sorunla birlikte dayanılmaz bir hale gelecektir. Tesisatla ilgili yapılan bir hata ya da gider borularının yanlış kullanılması atık su bağlantı yerlerinde oldukça bir problemdir. Bu yanlışın önleyebilmek için kullanım yerlerini titizlik gösterip ve gider borularının tıkanmaması için yabancı cisimlerin atılmamasına dikkatle önem vermeliyiz. Atık su giderlerinde oluşan su sızıntıları kötü kokulu bir durum oluşturur. Böylece duvarların aralığından gelen sızıntılar kötü görüntüsünü bizlere sergilemektedir. Atık su sızıntısı böyle sürmeye devam ederse nemlenme ve rutubetlenmelere kadar gider ve yapının sağlığa vereceği etken zararlı maddeleri oluşturacaktır.

Atık su sızıntısına sebep olan yabancı cisimler, inşaat atığı, tuğla parçası, fayans parçası, temizlik parçası, ıslak mendil ve bunlara benzer etkenler ile tıkanıklığa cevap bulacağınız sizlerin yorulmadan, vaktinizi harcamadan ve yüklü maliyet oluşturmadan 7/24 sizlere hizmetlerini sunan bir kurumsal firmaların su sızıntılarına çare olacak ve su baskınlarına sebebiyet vermeden robot makineler ile kırmadan, dökmeden tıkalı olan atık su giderleri açılıp sizlere görüntülenir. Endoskopi yaratan görüntülü cihazlar ile gider bağlantı hatlarınızın ne hale geldiğini görebileceksiniz. Duvarlarınız nemlenmesin. Parkeleriniz kabarmasın. Evinizde, işyerinizde ve eşyalarınızı da teminat altına alarak güvende kalın, evlerinizin, işyerlerinizin, yaşadığınız alanda ve mekanda kalitenizi artırarak karlı çıkacaksınız.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone