Hemen Arayın: 0545 579 0707

Kanalizasyon Açmada Yeni Yöntemler

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Kanalizasyon Açmada Yeni Yöntemler

Kanalizasyon Açmada Yeni Yöntemler


 Kanalizasyon tıkanıklığı, zaman zaman karşılaşılan bir problemdir. Bu problemin çözümünde profesyonel yöntemler kullanılmalıdır. Günümüz teknolojisi kameralı kanal göruntuleme gibi yöntemlerle konuyu profesyonelce çözebilmektedir. Kanalizasyon tıkanıklığı probleminin bu yöntemlerle giderilmesi tavsiye edilmektedir. Bu sayede hızlı ve güvenli çözümler sunulmaktadır. 

Kameralı Görüntüleme İle Sorun Tespiti

Bu tür problemlerde öncelikle sorunun kaynağı tespit edilmelidir. Bunun için özel görüntüleme sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemler, kanalizasyon bulma dedektörü gibi ekipmanlardan oluşmaktadır.  Bu sayede herhangi bir kırma ve açma işlemi uygulanmamış olur. 
 Sorunun tespit edilmesi önemli bir aşamadır. Tıkanıklığın, kanalın hangi bölgesinde olduğu bilinmelidir. Ve tıkanıklığa neden olan atıkların niteliği, boyutunun görülmesi bir avantajdır. Bu sayede uygun bir açma yöntemi kullanılacaktır. 

Kanalizasyon Açma Yöntemleri

Günümüzde kanalizasyon açma yöntemlerinde pratik uygulamalar mevcuttur. Bunlardan biri basınçlı kanal açma makinesi yöntemidir. Buna göre tıkalı kanala, basınçlı su uygulanır. Suyun basıncı ve miktarı, tıkanıklığın boyutuna göre ayarlanmaktadır.  Uygulanan su, basınçla birlikte tıkanıklığa neden olan atıkları ilerletecektir. Böylelikle kanaldan ilerleyip, gitmesi ve boruların açılması sağlanır. 
 
Bu yöntem oldukça hızlı ve güvenlidir. Günümüzde profesyonel hizmet firmaları tarafından kullanılmaktadır. Bu firmalardan biri olan MGS yapı alanya logar açma hizmetleri vermektedir. Firmanın yaptığı çalışmalarda sorunların hızlı şekilde çözümü esas alınmaktadır. Zira kanal tıkanıklığı ciddi bir sorundur. Zamanında müdahale edilmesi esastır. Profesyonel alanya kanal açma hizmetleri için MGS yapı, önerilen hizmetlere sahiptir. 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone