Hemen Arayın: 0545 579 0707

Klozet İçindeki Su Neden Azalır ?

Anasayfa / Yazılar / Klozet İçindeki Su Neden Azalır ?

Klozet içindeki su neden azalır, sorusunun çok kolay bir cevabı vardır. klozet içerisinde suyun birikmesine yardım eden “S” şeklinde bir boru yer almaktadır. Bu boruda herhangi bir çatlak ya da zedelenme söz konusu olabilir. Bundan dolayı da klozet içindeki su azalma gösterecektir. Ayrıca klozet içerisinde su azalırken klozetin çevresinde de su birikintileri görülebilir. Bu iki olay birbirine bağlıdır.

MGS yapı olarak bu sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Senelerdir bu sektör içerisinde olduğumuzdan dolayı seneler içerisinde pek çok olayı birebir yaşayarak sorunlar ile mücadele ettik. Karşımıza gelen tıkanıklıklar, akıntılar gibi sorunlarda artık kısa bir zaman diliminde en pratik şekilde temiz ve profesyonel bir çalışma sergiliyoruz.

Kazanmak istediğimiz tek şey ise müşterilerimizin memnuniyetidir. Siz de klozet içindeki su neden azalır diye düşünüyorsan başınıza böyle bir şey geldiyse hemen MGS yapı ile iletişime geçebilirsiniz. Verdiğimiz hizmet sürekli bir hizmettir ve çalışan kadromuz oldukça profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayı her türlü problem ile gayet sakin bir şekilde başa çıkabilmekteyiz.

Klozetin Su Kaçırması

Klozet içinde su neden azalır sorusunun cevabında klozetin çevreye su kaçırması gibi bir durumla karşı karşıya gelebileceğimizden bahsetmiştik. Bu durum dışında klozet zeminden su kaçırıyorsa;

1. Klozet taşının yerine tam bir şekilde oturmuş olmaması

2. Klozet taşının montaj vidalarında problem oluşması

3. Klozet tıkanıklığı

Akla gelmelidir.  Üç maddede de karşınıza çıkan sorunda yapmanız gereken profesyonel kişilerden destek almak olacaktır.

MGS yapı olarak bu gibi sorunlarla ilgilenmekteyiz. Firmamız tesisat üzerine çalışan bir firmadır. Senelerdir bu işin içinde olan usta kişiler ile kurduğumuz kadromuz sayesinde klozet taşını doğru bir şekilde yerine oturtturabilir, montaj vidalarını sağlamlaştırabilir, klozet tıkanıklığına sebebine göre çözüm getirebilecek potansiyelde olan kişiler ile bir ekip kurmuş durumdayız.

Sizde klozetin su kaçırması gibi ya da daha farklı bir tesisat sorunu yaşıyorsanız MGS yapı ‘dan destek alabilir, profesyonel kişiler ile sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone