Hemen Arayın: 0545 579 0707

Lavabo Açma Yöntemleri

Anasayfa / Yazılar / Lavabo Açma Yöntemleri

Lavabo Açma Yöntemleri


            Değişik sebeplerden dolayı farklı zamanlarda lavabo tıkanıklığı evlerde ya da iş yerlerinde ortaya çıkabilmektedir. Bu konuda farklı çözümler olsa dahi özellikle teknolojik cihazlar ile birlikte profesyonel bir ekip kapsamında işlemin gerçekleştirilmesi büyük bir önem taşır. Zira problemin herhangi bir başka hasar ortaya çıkmadan sağlanabilmesi için, kameralı görüntüleme cihazı kapsamında problemli kısmının tam olarak tespit edilmesi gerekir. Bu bağlamda profesyonel olarak gerçekleştiren çalışmalar ile kamerada cihaz kapsamında yer tespiti yapılarak, daha sonra müşteriye bir rapor sunulur. Ardından  lavabo borusu hat temizliği işlemi gerçekleştirilerek giderin olduğu kısım Düzgün şekilde açık hale getirilmektedir.
 
Aşamalı Şekilde Gerçekleştirilen Lavoba Açma Yöntemi
 
            Adrese gelindikten sonra uzman bir ekip kapsamında gerçekleştirilen bu çalışma dahilinde, kameralı görüntüleme cihazları sayesinde yer tespiti kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Ardından bu konuda klavuzla lavabo açma makineleri ve basınç altında hizmet veren makine seçenekleri tercih edilmektedir. Oldukça sağlam bir vakum gücüne sahip olduklarından dolayı, bu makineler doğrudan tıkanıklığın olduğu noktaya müdahale eder ve parçalama işlemi gerçekleştirilerek, herhangi bir hasar oluşturmadan güven içerisinde açma işlemi sağlar.

            Özellikle lavabo gider kısmında eğer sorun tamamen giderilmiş ise tekrar kontrol edilir ve başka bir sorun olup olmadığına da bakılır. Herhangi bir kırma ya da dökme gerçekleştirmeden üst düzey teknolojik sistemler dahilinde bu işlemlerin alınması için, kişisel olarak yapmak yerine daha düşük maliyetlerle profesyonel bir destek almanın önemi çok büyüktür.
 
Lavabo Açma İşlemi İle Birlikte Yıkama Seçeneği
 
            Özellikle kamera görüntüleme cihazı ile birlikte yer tespitinin ardından yapılan farklı makinalar kapsamındaki temizleme işleminin ardından, bazı temizlik kontrolleri de gerçekleştirilmektedir. Bunlar içerisinde basınçlı makine ile yıkama işlemi gerçekleştirmek suretiyle, tıkanıklığın olduğu bölgenin tamamen açılarak herhangi bir parçanın içerisinde kalmaması sağlanır. Bu sayede uzun süre rahatlıkla lavabo kullanılabilir ve herhangi bir sorun yaşanmaz. Yemek artıkları ya da yağlar ve birtakım tortu veya kireç gibi problemler nedeniyle yaşanan bu tür tıkanma sorunları adına, daha büyük maliyet çıkarılmaması için profesyonel bir destek almanın önemi dile getirilmelidir. Çok uygun fiyatlar eşliğinde ayrıca güvende lavabo açma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone