Hemen Arayın: 0545 579 0707

Tıkanmış Kanalizasyon İşaretleri Nelerdir

Anasayfa / Yazılar / Tıkanmış Kanalizasyon İşaretleri Nelerdir

Tıkanmış Kanalizasyon İşaretleri Nelerdir?


Kanalizasyonların tıkanması oldukça can sıkıcı bir durumdur. Tıkanmış kanalizasyonlarda dikkat edilmesi gereken birkaç işaret vardır. Bu işaretler, bir şeyin borularınızı tıkadığının göstergesi olabilir ve potansiyel olarak daha sonraki bir tarihte daha büyük bir sorunlara sebebiyet verebilir. Tıkanıklığa dair işaretler;

-Sifonu çektikten sonra tuvalette yükselen su,
-Çok yavaş boşalan banyo tesisleri,
-Borularınızdan ve tapalarınızdan geri akış,
-Kanalizasyonlardan gelen kötü kokular,
-Taşan rögarlar ve oluklar olarak görülür.
 
Yukarıdaki belirtilerden herhangi birini fark ettiyseniz; tıkalı bir giderinizin olduğunun bir işaretidir. Giderlerinizi mümkün olan en kısa sürede incelemesi için bir uzmana başvurmanız önemlidir. Tıkanmış bir giderin blokajı kaldırılmalı ve boru içinde birikme nedeniyle daha fazla hasarın önlenmesi gerekmektedir.
 
Tıkanmış Kanalizasyonun Sebebi Nedir?
 
Tıkanmış drenler yaygın bir sorundur ve çoğu zaman eldeki doğru ekipmanla giderilebilir. Tipik olarak, borularınızda tıkanıklığa neden olabilecek üç tür sorun vardır. Bunlar;
-Soğuyan, katılaşan ve sistem içinde birikmeye neden olabilen yağ, gres ve sıvı yağların birikmesi,
-Islak mendiller, bebek bezleri gibi tıkanmaya neden olan ögeler,
-Ağaç kökleri gibi dış etkenlerin borulara zarar vermesidir.
 
Tüm bunlar su akışını kısıtlar ve hatta boruyu kapatabilir. Hatta boruların çökmesine bile neden olabilirler. Alanya kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetleri olarak, en zorlu boru tıkanıklıklarını bile gidermeye yardımcı olabilecek bir dizi drenaj tıkanıklığı açma tekniği geliştirdik. Bu sayede müşterilerimize kaliteli ve hızlı çözümlerle hizmet vermekteyiz.
 
Tahliye Kaldırma Tekniklerimiz
 
Kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmeti gerektiren işletmeler ve ticari birimler ile evler için ideal olan çeşitli kanal tıkanıklığı açma tekniklerini sağlayacak beceri ve donanıma sahibiz. Kullandığımız teknikler arasında yüksek basınçlı drenaj jeti ve elektro-mekanik temizleme bulunmaktadır. Ayrıca gelecekte işinizi ve evinizi tıkanmalara karşı korumaya yardımcı olacak önleyici tedbirler konusunda uzmanız.  Bunun yanı sıra size bir kanalizasyon bakım hizmeti planı sağlayabiliriz.
 
Tıkanıklık, çöken bir boru ya da drenaj sistemine müdahale eden ağaç kökleri gibi daha geniş bir sorundan kaynaklanıyorsa, daha fazla araştırma gerekebilir. Bu gibi durumlarda robotik kesim kullanarak drenajı onarmaya veya kökleri çıkarmaya yardımcı olabiliriz. Amacımız, kanalizasyonlarınızı temiz ve temiz tutmanıza, drenajınızın mümkün olduğunca sorunsuz çalışmasına yardımcı olmaktır. İş için en etkili alet ya da tekniği kullanarak tahliyenizin tıkanmasını hızlı ve verimli bir şekilde kaldırmak mümkündür.
 
Drenajların Açılmasında Uzmanlar
 
Drenajın nerede olduğu ya da sorunun ne olduğu önemli değildir. Önemli olan sisteminizin sorunsuz çalışmasına ve işinizde veya evinizdeki kesintiyi en aza indirmektir. Sorun ne olursa olsun en ideal çözümü bulacağımızdan emin olabilirsiniz. Kanalizasyonların sorunsuz çalışmasının ne denli önemli olduğunu biliyor ve önemsiyoruz. Şayet engellenmiş bir sistemle karşı karşıyaysanız ve acilen görülmesi gerekiyorsa, yardım etmek için buradayız. Uzman ekiplerimiz sayesinde kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarınızdan en kısa sürede kurtularak, yeniden konforun keyfini çıkarabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone