Hemen Arayın: 0545 579 0707

Tuvalet Borusundaki Kireç Nasıl Çözülür?

Anasayfa / Yazılar / Tuvalet Borusundaki Kireç Nasıl Çözülür?

Tuvalet borusundaki kireç çözümü için yıkama çalışması yapılmalıdır. MGS yapı olarak yıkama makinelerimiz ile boru içinde yapışmış ya da su ile temizliği yapılmayacak olan kireç, atık, tortu gibi cisimler temizlenebilmektedir. MGS yapı ile tuvalet borularınız ilk aldığınız gibi temiz olabilir. Temizleme çalışmalarımız da aşırı titiz davranan personelimiz ile birlikte sizleri memnun etmek için uğraşıyoruz.

Tuvaletteki Kireç Lekelerini Çıkarma

Tuvaletler en çok mikrobu gün içerisinde barındıran yerlerdir. Temizliğe normal bir alandan daha fazla ihtiyaçları vardır. Sifon çekildiği zaman sert sulardaki mineraller seramik üzerinde kireç tabakası oluşturur. Tuvaletler her gün genel bir temizlikten geçer fakat sıradan temizleme ürünleri kullanıldığından dolayı sert suyun oluşturduğu kireç tabakası yok edilmeyebilir.

Bu  durumda yardımınıza MGS yapı koşmaktadır.  Tuvaletteki kireç lekelerini çıkarma işlemi için özel ürünlerimiz olduğunu söylemek isteriz. Genel temizlik dışında detaylı bir temizlik yapabilen MGS yapı çalışanları tuvalet borusunda yer alan bütün kireçleri sökmenize yardımcı olmaktadır.

Yıkama makineleri yardımıyla bütün boru hattı temizlenebilir. Bu da oldukça kullanışlı uzun süre boyunca kirlenmeyecek durum oluşturur. Siz de bu şekilde bir çözüm arıyorsanız MGS yapı ile iletişime geçebilirsiniz.

Kireç Nedir? Nasıl Yok Edilir?

Sert sular içerisinde mineraller yer almaktadır. Bu mineraller zamanlar tabaka oluşturmaktadır. Bu oluşumun ismi kireç olarak belirlenmiştir. Peki kireç nasıl yok edilir, oluşan tabakadaki minerallerden kurtulmanın yolu asidik çözeltilerdir. Asidik çözeltiler seramik yüzeyler gibi alanları aşındırmadan tabaka yüzeyinden kireci uzaklaştıracaktır.

Asidik çözeltiler günlük hayatımızda fazlası ile kullandığımız ürünler arasındadır. Tuvalet borusundaki kireç nasıl çözülür, sorusunda da bize yardımcı olabilecek ev yöntemi ile bu kireçten az da olsa  kurtulmanın bir yoludur. Asidik çözeltiler ile oluşmuş pek çok temizlik malzemesi mevcuttur. Bu çözeltiler ile temizlik sağlayabilir. Kireçten kurtulabilirsiniz. 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone