Hemen Arayın: 0545 579 0707

Tuvalet Tıkanıklıklarına Teknolojik Cihazlar İle Sorunsuz Çözüm!

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Tuvalet Tıkanıklıklarına Teknolojik Cihazlar İle Sorunsuz Çözüm!

Tuvalet Tıkanıklıklarına Teknolojik Cihazlar İle Sorunsuz Çözüm!


Ev ya da ofis gibi çeşitli yapı alanlarında ihtiyaç giderebilmemiz için kullanılan tuvaletler, yanlış kullanım sonucunda kısa süre içerisinde tıkanabilmektedir. Bu durum sonucunda banyo ve tuvaletlerin yanı sıra evdeki diğer alanların kötü kokması ve hatta su baskını olması da yaşanabilmektedir.

Bahsedilen durumlar için kalıcı ve hızlı çözüm odaklı hizmet sunmakta olan Mgs Yapı, bünyesinde özel robotlu ve kameralı makineleri kullanmaktadır. Günümüzde kullanılan klozet ya da alaturka tuvalet çeşitlerine göre gerçekleştirilen alanya klozet açma hizmetleri, aynı zamanda herhangi bir fayans ya da duvar kırılmadan gerçekleştiriliyor.

Kırmadan Alanya Tuvalet Açma Hizmeti

Ev alanlarında en fazla kullanılan bölgelerden birisi de banyo ve tuvaletlerdir. Eski yıllarda tuvaletler yalnızca alaturka olarak üretilse de, son yıllarda daha konforlu olması sebebi ile klozet çeşitleri de tercih edilmektedir. Tuvalet içerisine atılan peçeteler, sakal ya da saç kılları veya sabun artığı ya da şampuan artığı gibi maddeler, tuvaletlerin kısa zaman içerisinde tıkanmasına yol açıyor. Bu gibi olumsuz durumlar için alanya tuvalet açma hizmetini sağlayan Mgs Yapı firması, özel boru sistemli makineleri kullanmakta ve tuvalet giderlerine makine borusu ucuna kamera koyarak, tıkanan bölgeyi kısa sürede tespit etmektedir.

Tespit edilen tesisat giderinin kırılmadan açılması ile sunulmuş olan alanya wc açma hizmetleri, tıkanmaya sebep olan maddelerin gider borusu içerisinde kanalizasyona atılması sonucunda sonlandırılmaktadır. Uygun ücret ve kısa süre avantajları ile sunulan tuvalet açma hizmetleri, ayrıca işinde ehli ustalar ile gerçekleştiriliyor.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone